
Система рідинного охолодження GameMax IceBurg 120 Infinity, Black (ICEBURG 120 BLACK INFINITY)
1 807 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37154
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Gamemax Iceburg 120 infinity — це надійна система водяного охолодження з радіатором і одним 120-мм вентилятором з ARGB-підсвічуванням. Забезпечить стабільну роботу та ефективне відведення тепла від процесора.
Радіатор зроблений з алюмінію, тому забезпечить високу теплопровідність. Його розмір передбачає більшу місткість для накопичення води та більшу площу розсіювання тепла. Завдяки цьому охолоджувальна рідина циркулює швидше, а вся конструкція має більшу продуктивність. Мідна основа радіатора покращує ефективність охолодження, а його сітчасте з’єднання з полімерного волокна гарантуватиме тривале використання, ефективну та надійну циркуляцію води, а також низьку швидкість випаровування рідини, що охолоджує воду.
Вентилятор з гідродинамічним підшипником має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує від 800 до 2000 обертів.
Створіть унікальний зовнішній вигляд системи охолодження завдяки підсвічуванню ARGB, яке має баг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1140 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Режим керування | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 70 x 83 x 53 мм |
| Розмір радіатора | 157 x 120 x 27 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Форм-фактор системи | 120 мм |
| Цвет | Black |
| Швидкість обертання вентиляторів | 800-2000 обертів/хв |
| Швидкість обертання помпи | 2300 обертів/хв |
- Цена: 1 807 ₴









