Рідинний процесорний кулер GameMax ICEBURG 360 Infinity 360 мм з адресною RGB, ШІМ помпою та вентиляторами 300 Вт TDP AIO для Intel LGA 1700/1200/115X AMD AM5/AM4.

Ключові особливості рідинного кулера GameMax IceBurg 360 Infinity
- Адресна RGB-синхронізація. Адресне RGB-підсвічування вентиляторів і помпи може синхронізуватися з материнською платою через інтерфейс 5V 3pin, забезпечуючи рівномірне та насичене освітлення.
- Потрійні вентилятори ARGB. Три 120-мм ШІМ-вентилятори ARGB забезпечують чудовий тиск і потік повітря, створюючи при цьому дуже мало шуму. Примітка: режим ШІМ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2250 г кг |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Режим керування | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 70 x 83 x 53 мм |
| Розмір радіатора | 397 x 120 x 27 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Форм-фактор системи | 360 мм |
| Цвет | Black |
| Швидкість обертання вентиляторів | 800-2000 обертів/хв |
| Швидкість обертання помпи | 2300 обертів/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 804 ₴










