Gorenje S450XE — компактний і простий у використанні подрібнювач (чопер), пропонований торговою маркою Gorenje. Відрізняється невеликими розмірами і порівняно низькою ціною, хоча при цьому може виконувати практично всі функції класичного блендера. Специфіка моделі в тому, що чаша для подрібнення розміщена внизу, а двигун і управління зверху, як у ручних блендерах, з тією різницею, що чопер стаціонарний.
У комплекті - містка чаша з кришкою ємністю 1,25 л, ніж для подрібнювача, насаджений на обертовий шнек, і, власне, апаратна частина з інтуїтивно зрозумілою системою управління.
Чаша і кришка виконані з міцного термостійкого скла, корпус — з міцної нержавіючої сталі. Подрібнювач Gorenje S450E працює тільки на одній основній швидкості, проте додатково передбачено імпульсний режим.
Корпус із неіржавкої сталі надає виробу сучасного вигляду і є оптимальним вибором для кожної кухні. Нержавіюча сталь забезпечує довгий термін служби і зберігає зовнішній вигляд приладу. Очищення проводиться легко і швидко.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал чаши | Стекло |
| Объем чаши | 1.2 л |
| Тип прибора | Блендер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші насадки в комплекті | немає |
| Входить до комплекту | подрібнювач, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 220х185х158 мм |
| Гумові ніжки | є |
| Захист від випадкового запуску | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Импульсный режим | немає |
| Источник питания | мережа |
| Количество насадок | 1 |
| Льодоподрібнення | є |
| Материал ножа | Сталь |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Мощность | 450 Вт Вт |
| Нарізка кубиками | немає |
| Нарізка скибочками (слайсер) | немає |
| Ніж-потрібнювач | є |
| Реверс | немає |
| Регулировка скорости | немає |
| Соковыжималка для цитрусовых | немає |
| Спіральна нарізка | немає |
| Терка велика | немає |
| Терка дрібна | немає |
| Терка-подрібнювач | немає |
| Тип | подрібнювач |
| Тип ножа подрібнювача | 4-лопатевий (S-подібний) |
| Турбо-режим | немає |
| Цвет | Серебристый |
| Шинкування соломкою | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 958 ₴











