Стабільність під час роботи
Скляна чаша преміум якості забезпечує легке та стабільне подрібнення. Крім того, продукти можна подавати безпосередньо з чаші для подрібнення.
Від подрібнення до змішування
Подрібнювач із високоякісними ножами — це ідеальний помічник під час приготування страв із різною текстурою. Використовуйте його, щоб швидко нарізати великі шматки овочів або фруктів, подрібнити горіхи або приготувати кремоподібне пюре.
Просте використання й імпульсний режим
Подрібнювач можна використовувати для подрібнення фруктів, овочів, зелені або горіхів. Щоб почати подрібнення, просто натисніть на базовий блок приладу донизу. Завдяки імпульсному режиму можна здійснювати подрібнення з певними інтервалами, повністю контролюючи процес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал чаши | Стекло |
| Объем чаши | 1 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші насадки в комплекті | немає |
| Входить до комплекту | подрібнювач, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 165х102х102 мм |
| Гумові ніжки | є |
| Захист від випадкового запуску | є |
| Защита от перегрева | немає |
| Источник питания | мережа |
| Количество насадок | 1 |
| Льодоподрібнення | є |
| Материал ножа | Сталь |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мощность | 500 Вт Вт |
| Нарізка кубиками | немає |
| Нарізка скибочками (слайсер) | немає |
| Ніж-потрібнювач | є |
| Реверс | немає |
| Регулировка скорости | немає |
| Соковыжималка для цитрусовых | немає |
| Спіральна нарізка | немає |
| Терка велика | немає |
| Терка дрібна | немає |
| Терка-подрібнювач | немає |
| Тип | подрібнювач |
| Тип ножа подрібнювача | 4-лопатевий (S-подібний) |
| Турбо-режим | немає |
| Цвет | Белый |
| Шинкування соломкою | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 018 ₴











