
Смарт-годинник Canyon Otto SW-86 Red (CNS-SW86RR)
1 055 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37232
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новий смарт годинник Canyon ’’Otto’’ розроблений італійськими дизайнерами, його унікальна форма з восьмигранним корпусом підкреслить вашу індивідуальність та стиль. Годинник підключається до смартфону за допомогою програми Canyon Life та буде повідомляти вас не тільки про час, але й передавати дані щодо погоди, а також надсилати повідомлення про дзвінки, смс та повідомлення із соціальних мереж.
Крім цього, цей годинник незамінний гаджет на тренуваннях. Вбудовані програми для 25 видів спорту дозволяють підібрати відповідний тип тренування, щоб отримувати максимально точну статистику щодо вашої активності. А стандарт водонепроникності IP68 забезпечить захист пристрою навіть у воді.
Також ’’Otto’’ контролюватиме частоту серцевих скорочень, кров’яний тиск, сон, буде рахувати кроки і нагадувати вам пити воду. Для додаткової зручності в годиннику передбачено віддалене керування камерою та музичним плеєром зі смартфону. Для того щоб годинник підійшов під будь-який ваш стиль одягу, ми передбачили 6 змінних циферблатів, але якщо цього вам здається недостатньо - просто завантажте новий. І, до речі, цей годинник не вимагає щоденної зарядки і готовий працювати до 7 днів в активному режимі!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canyon |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 4.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | є |
| Будильник | є |
| Вес | 41 г кг |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | немає |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Время автономной работы | до 7 днів |
| Встроенная память | 192 МБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Емкость аккумулятора | 280 мАгод |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір ремінця | Red |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 360 х 360 |
| Розмір ремінця | 260 мм |
| Розміри корпусу | 45.4 х 42.4 х 9.6 мм |
| Серія годинників | Canyon Otto SW-86 |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Стекло | - |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Счетчик калорий | є |
| Тип матрицы | LTPS |
| Тонометр | є |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 055 ₴










