Створені для задоволення вимог щоденного життя, Bip 6 — це щоденні смарт-години, які органічно поєднують у собі високоякісне відображення фітнесу з елегантним дизайном та інтелектуальними функціями. Завдяки передовим технологіям у сфері охорони здоров’я, інтелектуальному навчанню та бесперебойному підключенню вони дозволяють користувачам залишатися активними, на зв’язку та контролювати себе, що робить кожен важливий момент.
Легкий алюмінієвий корпус з яскравим AMOLED-дисплеєм
Точні дані про частоту серцевих скорочень і на основі технології BioTracker
Більше 140 режимів тренувань, включаючи інтелектуальні силові тренування та навчання за допомогою штучного інтелекту
До 14 днів роботи від батареї
Безкоштовний додаток Zepp для контролю здоров’я і фітнесу, а також живлення
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Amazfit |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає даних |
| Будильник | є |
| Вес | 27.9 г кг |
| Виклик голосового помічника | немає даних |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Время автономной работы | до 14 днів |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.97" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Емкость аккумулятора | 340 мАгод |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Класс защиты | немає даних |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | Zepp OS |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 450 х 390 |
| Розмір ремінця | 130 - 195 мм |
| Розміри корпусу | 46.3 x 40.2 x 10.45 мм |
| Серія годинників | Amazfit Bip 6 |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Стекло | немає даних |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Счетчик калорий | є |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Цвет корпуса | Gray |
Информация для заказа
- Цена: 3 441 ₴


