Зовнішній вигляд
Смартфон дуже тонкий і зручний – всього 13.65 мм товщина та 268 гр вага! Використовувати такий смартфон легко зможе навіть підліток, причому однією рукою. На чорному корпусі є зелені вставки, які виділяють смартфон і виглядає це доречно. Позаду є камери та спалах, спереду камера по центру, але усередині краплеподібного вирізу на дисплеї. Загалом нічого незвичайного, але при цьому роз’єм для зарядки тут закритий заглушкою, адже смартфон реально може близько 1 години пролежати на глибині до 1.5 метрів під водою!
Залізо
Смартфон Blackview BV5200 (4+32Gb, АКБ 5180 мАг) Green – модельний ряд 2022 року, тому встановили сюди операційну систему Android 12. Швидкість роботи непогана, навіть з урахуванням досить простого 4-ядерного процесора Helio A22. Смартфон може порадувати 4 Гб оперативної пам’яті, завдяки якій немає ні підвисань, ні будь-яких інших недоліків, пов’язаних з роботою пристрою. Вбудованої ж пам’яті всього 32 Гб, тому якщо потрібно - можна встановити карту пам’яті об’ємом до 256 Гб. Так як дана модель досить тонка, акумулятор всередині встановлено відповідний – 5180 мАг.
Дисплей
А ось зображення передаватиметься на дисплей діагоналлю 6.088 Дм. IPS матриця з роздільною здатністю HD+ це стандарт у бюджетному ціновому сегменті. Тут високий рівень яскравості підсвічування і захист від ударів, добре продумані рамки навколо дисплея і борти, що злегка виступають. Невелика вставка для фронтальної камери не забирає Вашої уваги, вона виглядає органічно та продумано – жодних питань під час використання не буде.
Камера
Основна камера з роздільною здатністю 13 Мп отримала оптимізацію від компанії Arcsoft і що це дало на практиці? Камера, будучи досить простою, може знімати так чітко, як смартфони вартістю вдвічі дорожче. Відео у роздільній здатності FullHD так само смартфон знімає непогано, немає жодних проблем із кольоропередачею та експозицією. Фронтальний модуль на 5 Мп для селфі підійде дуже добре, особливо, якщо Ви не вимогливий користувач.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 268 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | MediaTek Helio A22 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5180 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.6x77.9x13.7 мм |
| Диагональ экрана | 6.1" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1560х720 |
| Серия | Blackview BV5200 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 445 ₴






