Moto G15 Power
Moto G15 Power пропонує поринути в розваги з Full HD+ дисплеєм, стереодинаміками та камерою на 50 МП з ультрашироким об’єктивом. Заряджайте телефон за допомогою швидкої зарядки TurboPower та насолоджуйтеся тривалим часом роботи акумулятора. Потужний 8-ядерний процесор та великий обсяг пам’яті у надійному водостійкому корпусі.
Вражаючі зображення та звук
Насолоджуйтеся кінематографічною якістю зображень завдяки чіткому 6,72-дюймовому Full HD+ дисплею з HDR10 та безрамковому екрану. У поєднанні зі стереодинаміками, технологіями Bass Boost та Dolby Atmos ви отримаєте чистий, об’ємний звук та дивовижні кадри — ідеально для будь-якого контенту.
Яскраві фото вдень та вночі
Подбайте про те, аби ваші близькі завжди виглядали якнайкраще. Сенсор на 50 МП дозволяє робити вражаючі, надзвичайно деталізовані знімки. А технологія Quad Pixel покращує чутливість за низького освітлення, створюючи чіткі та насичені фото як вдень, так і вночі.
Усе в кадрі
Ультраширокий об’єктив повторює кут огляду людського ока, дозволяючи захопити в кадрі в 4 рази більше, ніж стандартний об’єктив.
Діліться моментами
Робіть ідеальні селфі та моментально завантажуйте їх у соцмережі. Увімкніть функцію Face Retouch для автоматичної корекції фото, щоб ви і ваші друзі завжди були на висоті.
Неперевершений час роботи
Заряду акумулятора на 5200 мАг вистачить до 2 днів, а швидка зарядка TurboPower 182 забезпечить кілька годин безперервної роботи всього за декілька хвилин.
Надійність та неперевершений стиль
Корпус виконаний з міцних матеріалів преміальної якості і має розкішне та приємне на дотик оздоблення з м’якої екошкіри. Бризки та краплі більше не будуть проблемою завдяки водовідштовхувальному покриттю, а скло Corning Gorilla Glass 3 забезпечить надійний захист екрану.
Відчуйте швидкість
Випробуйте блискавичну швидкість із процесором MediaTek Helio G81 Extreme та функцією збільшення RAM. Перемикайтеся між додатками без затримок, насолоджуйтеся плавним ігровим процесом з HyperEngine Technology та працюйте з максимальною продуктивністю, незалежно від навантаження.
Зберігайте все
Забудьте про нестачу пам’яті. Збільште обсяг сховища до 1 ТБ за допомогою картки microSD8 та зберігайте всі свої фото, відео та додатки. А завдяки використанню Dual SIM можна легко розділити роботу та особисте життя, не вдаючись до компромісів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Зелёный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 203 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G81 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.67x75.98x8.8 мм |
| Диагональ экрана | 6.72" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | пластик, шкіра |
| Мощность зарядки | 30 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+5 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Motorola Moto G15 Power |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 622 ₴








