Новий телефон доступний у трьох колірних варіантах (помаранчевому, чорному та зеленому), витримує занурення під воду та падіння з висоти 1,2 метра. Виробник гарантує, що Blackview Oscal Pilot 2 працюватиме в діапазоні температур від -20 до +60ºС. Він оснащений 6,5-дюймовим екраном із частотою 120 Гц і роздільною здатністю 1080х2400 пікселів, а також захистом Corning Gorilla Glass 5.
Цікаво, що на задній панелі смартфона є ще один круглий 1,3-дюймовий дисплей, який можна використовувати для показу поточного часу та сповіщень.
Oscal Pilot 2 обладнано чіпсетом MediaTek Helio G99, який однозначно вказує на належність пристрою до бюджетного класу. Телефон укомплектований 8 ГБ ОЗУ та вбудованим сховищем об'ємом 256 ГБ, також тут є слот для карт пам'яті. Акумулятор, як і належить справжньому "позашляховику", має підвищену ємність 8800 мАг, а в пакувальній коробці ви знайдете зарядку потужністю 45 Вт.
Основна камера смартфона складається з 50-мегапіксельного сенсора Samsung ISOCELL GN5 і надширококутної лінзи на 13 Мп, а перфорований отвір вгорі дисплея вмонтований 32-мегапіксельний об'єктив.
Світлодіодний ліхтарик має яскравість 170 люмен і дальність дії 18 метрів. Пристрій важить 368 г і має товщину 17 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 368 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 8800 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 179.5x82.6x17 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Мощность зарядки | 45 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+13 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Oscal Pilot 2 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 13 201 ₴









