OPPO Reno13 5G — стильний смартфон з тонким корпусом та хорошою системою камер, за допомогою якої ви зможете робити неймовірні світлини та відео. Ґаджет має сучасний і стильний дизайн. Його тонкий та легкий корпус, виконаний з алюмінію, забезпечує не лише преміальний вигляд і комфорт, але й високу міцність, гарантуючи надійність і довговічність.
Особливості:
- великий екран з роздільною здатністю 120 Гц;
- потрійна основна камера;
- висока автономність роботи;
- витончений дизайн, захищений за стандартом IP69.
Удоскональте свій досвід завдяки користуванню надяскравим 6,59-дюймовим AMOLED-екраном. Висока роздільна здатність 1256x2760 та частота оновлення 120 Гц дозволять повністю зануритися у зображення. Це робить його ідеальним для ігор та перегляду різного мультимедійного контенту. А скло Gorilla Glass 7i забезпечує високу міцність дисплея, стійкість до подряпин та ударів, зберігаючи при цьому його прозорість і чіткість відтворювання.
OPPO Reno13 оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Dimensity 8350, що забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу навіть у режимі багатозадачності. Смартфон справляється з інтенсивними іграми, гарантуючи швидкий відгук і мінімальні затримки. AI HyperBoost оптимізує продуктивність пристрою. Завдяки AI HyperBoost, ігровий процес стає більш стабільним і плавним, а також знижується нагрівання пристрою під час активного використання. Тривалу автономну роботу забезпечує місткий акумулятор на 5 600 Вт, а завдяки швидкій зарядці 80 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета.
Ця модель оснащена потужною системою камер, яка дозволяє знімати професійні фотографії та відео в будь-яких умовах. Основна камера включає кілька об’єктивів, що забезпечують високу роздільну здатність та чудову чіткість зображень навіть за складного освітлення. Камера підтримує режим нічної зйомки, що дозволяє отримувати деталізовані і яскраві фото навіть у темряві.
Фронтальна камера смартфона спроєктована для ідеальних селфі. Вона має широкий кут огляду, що дозволяє захопити більше фону та створювати виразні портрети. Камера також підтримує AI Beauty режим для поліпшення якості знімків, додаючи природну м’якість та деталізацію шкіри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 181 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5600 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.9х74.73х7.29 мм |
| Диагональ экрана | 6.59" |
| Захист від пилу і вологи | IP69 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2+eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Мощность зарядки | 80 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2760х1256 |
| Серия | Oppo Reno13 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 1x3.35 ГГц + 3x3.2 ГГц + 4x2.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 17 270 ₴









