
Сонячна панель (монокристалічна) Jinko Solar JKM585N-72HL4V, 585 Вт (BFR) JK03M, IP68 (JKM585N-72HL4-V)
4 712 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN37345
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сонячна панель Jinko Solar JKM585N-72HL4V – це високопродуктивний елемент альтернативної енергетики, створений для ефективного перетворення сонячного світла в електроенергію. Вона ідеально підходить для стаціонарного використання в приватних будинках, комерційних установах і промислових об'єктах. Завдяки монокристалічній структурі ця панель демонструє відмінну ефективність та стабільність роботи навіть за змінних погодних умов.
Особливості та переваги сонячної панелі Jinko Solar JKM585N-72HL4V
- Висока потужність. Jinko Solar JKM585N-72HL4V може виробляти до 585 Вт електроенергії. Вона надзвичайно продуктивна та зменшує залежність від традиційних джерел живлення.
- Монокристалічна структура. Використання монокристалічних елементів гаранту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jinko Solar |
| Мощность | 585 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 2278х1134х35 мм |
| Захист | IP68 |
| ККД | 0.2265 |
| Назначение | стаціонарна |
| Напруга розімкнутого контуру (Voc) | 51.16 В |
| Номінальна напруга (Vmp) | 42.52 В |
| Номінальний струм (Imp) | 13.76 А |
| Опорна підніжка | немає |
| Підвісна конструкція | Да |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +85 °C |
| Складная конструкция | Нет |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.55 A |
| Тип під'єднання | дротове |
Информация для заказа
- Цена: 4 712 ₴

