Стабілізатор напруги Gemix GX-500D релейного типу призначений для вирівнювання вхідної напруги та захисту приладів від перепадів напруги із сумарною потужністю до 0,5 кВт. Працює з напругою 220В з точністю до +/-6,8%. Пристрій оснащений фільтрами мережевих перешкод, що запобігають спотворенню частотної синусоїди, мікропроцесорним керуванням та цифровим індикатором напруги, на якому відображаються параметри напруги. Перевищення меж підтримуваної вхідної напруги автоматично відключає подачу живлення.
Важлива особливість GX-500D – широкий діапазон вхідної напруги високого краю, що дозволяє припустити, що котел або інший пристрій, підключений до стабілізатора, знаходяться під надійним захистом. Ще одним плюсом цієї моделі є, напевно, компактні розміри у своєму класі та можливість настінного монтажу. Вихідна напруга виводиться на цифровий дисплей, яким користувач може відстежувати роботу техніки. Крім того, GX-500D обладнаний автоматичним відсікачем напруги, який просто відключить навантаження від мережі, якщо виникне аварійна ситуація, з якою стабілізатор не зможе впоратися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemix |
| Количество фаз | 1 |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В ± 6.8% |
| Відносна вологість (без конденсату) | 20-90 % |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Нет |
| Для побутової техніки | Да |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Захист від високовольтних імпульсів | немає |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Защита от перегрева | є |
| Защита от перегрузки | немає |
| Защита от помех | немає |
| Индикация | Нет |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 1 |
| Кількість ступенів стабілізації | 3 |
| Материал | Пластик |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність номінальна, Вт | 350 |
| Потужність повна, ВА | 500 |
| Похибка стабілізації | 0.068 |
| Предохранитель | Захисний запобіжник |
| Розміри виробу, мм | 94 х 176 х 110 мм |
| Ручка для переноса | є |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 165 ₴






