Gemix SW-1000 - стабілізатор з мікропроцесорним керуванням, забезпечує ефективний захист від навантаження, короткого замикання та імпульсних перешкод. Підходить для використання в мережах із високою динамікою зміни напруги мережі.
Призначений для захисту ряду побутової техніки, окремо взятих потужних пристроїв, невеликого дачного будиночка від підвищеної/зниженої напруги та короткого замикання в мережі електроживлення.
Надійний релейний стабілізатор у металевому корпусі має настінне виконання. Індикація здійснюється за допомогою цифрового дисплея.
Особливості:
Настінне кріплення.
Надтонкий.
Нормалізує напругу.
Захищає від стрибків напруги.
Залізний корпус.
Надійні силові елементи
Швидке реагування зміну напруги.
Цифровий екран.
Працює з усіма видами побутової техніки, AV та комп'ютерної техніки.
Функція затримки увімкнення навантаження.
Функція регулювання меж автоматичного вимкнення.
Захист від високої напруги, низької напруги, захист від замикання та високої температури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemix |
| Количество фаз | 1 |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от помех | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10% |
| Відносна вологість (без конденсату) | немає даних |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Нет |
| Для побутової техніки | Да |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Защита от перегрева | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Индикация | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Материал | Металл |
| Монтаж | Настенный |
| Потужність номінальна, Вт | 700 |
| Потужність повна, ВА | 1000 |
| Похибка стабілізації | 0.07 |
| Предохранитель | немає даних |
| Розміри виробу, мм | 304 x 199 x 68 мм |
| Ручка для переноса | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 123 ₴







