Gamepro GDC216W – це ігровий стіл, розроблений спеціально для збільшення ігрового простору. Завдяки L-подібній формі стільниці він дозволяє геймерам використовувати найприголомшливіші ультраширокі або багатомоніторні налаштування, щоб насолоджуватися захоплюючим ігровим досвідом, маючи при цьому додатковий простір для більшої кількості маніпуляцій. Текстурована поверхня стільниці надає ігровому середовищу відчуття хай-тек. А кріплення для зберігання гарнітури та підстаканник допомагають досягти ще більшої охайності на робочому місці та звільняють додатковий простір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | немає даних кг |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | відсутній |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606 ₴









