
Геймерський стіл Cougar Royal 140 Mossa Black (Royal 140 Mossa (Black))
15 364 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN37410
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Використання столу з електричним регулюванням висоти може знизити багато ризиків для здоров’я, пов’язаних з малорухливим способом життя. З положення сидячи в положення стоячи за лічені секунди. Крім того, контрольна панель дозволяє запам’ятовувати 4 налаштування висоти.
Міцна та довговічна цілісна стільниця
Стіл ROYAL MOSSA виготовлений з деревоволокнистої плити середньої щільності, що робить його безшовним, міцним та довговічним. Завдяки вигнутим краям лікті під час роботи почуваються комфортно та розслаблено.
Кабельна втулка
Впорядковуйте кабелі за допомогою кабельної втулки в стільниці.
4 програмовані налаштування пам’яті
РК-дисплей контролера висоти дозволяє легко керувати кнопками зі стрілками для збільшення або зменшення висоти. За допомогою 4 кнопок пам’яті можна зберегти улюблені значення.
Стабільна та надійна підйомна система, блокування контрольної панелі
Він приводиться в дію надійним двигуном, який працює з рівнем шуму менше 50 дБ. Зберігайте спокійну робочу обстановку під час кожного регулювання. Конструкція із 2-ступінчастими колонами забезпечує швидкість підйому 2.5 см/с. Функція блокування панелі контролера дозволяє уникнути ризику випадкового спрацювання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Глубина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немає даних кг |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Высота | 720-1150 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Материал рамы | Сталь |
| Материал столешницы | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | немає |
| Наличие колес | Без колес |
| Подставка под системный блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 15 364 ₴







