Це прилад який необхідний на вашій кухні. Сушарка зберігає приємний запах та аромат ваших улюблених фруктів та овочів, щоб ви могли насолоджуватися ними протягом усього року. Терморегулятор гарантує ідеальний процес сушіння. Металева конструкція корпусу та лотків, дозволяє сушити при високій температурі. Також додатковою перевагою являється великий об"єм сушильної камери.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit M |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Металл |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | є |
| Высота секции | 4 см |
| Дисплей | немає |
| Знімні піддони | є |
| Количество секций | 7 шт |
| Максимальная загрузка | немає даних |
| Матеріал піддонів | метал |
| Мощность | 820 Вт Вт |
| Общий объем | 20 л |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | Нет |
| Регулювання висоти піддону | відсутнє |
| Розміри | 45.5х32х32 см |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | немає |
| Температура сушки | 30 - 90 °С |
| Тип керування | механічне |
| Цвет | Слоновая кость |
Информация для заказа
- Цена: 4 648 ₴




