
Сушильна машина Beko тепловий насос, A++, 60см, пар, білий (BM3T48239WPBB2)
22 215 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37551
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сушильна машина Beko BM3T48239WPBB2 із тепловим насосом забезпечує делікатне та енергоефективне сушіння до 8 кг білизни. Оснащена технологією EcoGentle™ для збереження кольорів, сенсорним управлінням і реверсивним рухом барабана для запобігання зминанню. Ідеальний вибір для якісного догляду за вашим одягом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Вид сушки | конденсационная |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | є |
| Блокування від дітей | є |
| Відкладений старт | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 598х846х545 мм |
| Захист від протікання води | немає |
| Количество программ | 15 |
| Максимальная загрузка | 8 кг |
| Налаштування часу сушіння | є |
| Обробка парою | відсутня |
| Перенавішування дверей | відсутнє |
| Программы | бавовна, бавовна Еко, синтетика, змішана / щоденна, рушники, делікатна, щоденна, тривалість програми, джинсовий одяг, верхній одяг / спортивний одяг, пухові вироби, сорочки 30 хв, експрес 14 хв, гігієнічна сушка, гігієнічно освіжаючий |
| Підсвічування сушильного барабана | є |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Тип загрузки | фронтальний |
| Тип зливу | підключення до каналізації |
| Тип сушки | конденсаційне сушіння |
| Тип управления | електромеханічне |
| Установка в колону | відсутня |
| Установка ступеня сушіння | немає |
| Цвет | Белый |
| Шланг для відведення конденсату | не входить до комплекту постачання |
Информация для заказа
- Цена: 22 215 ₴





