
Накопичувач SSD Samsung 2.5" 4TB SATA 870EVO (MZ-77E4T0B/EU)
34 373 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37562
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нарешті надійшла остання модель найпопулярнішої у світі серії SSD. 870 EVO базується на новаторській технології SSD Samsung, яка має вдосконалену продуктивність, надійність та сумісність, щоб задовольнити потреби будь-кого: від блогерів та ІТ-професіоналів до звичайних користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Скорость записи | 530 Мб/сек |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 98 000/35 000 |
| TBW (ресурс записів) | 2400 ТБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин час |
| Габарити | 100 х 69.85 x 6.8 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | Samsung MKX |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 4 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Samsung 870 EVO |
| Споживання енергії | до 4 Вт |
| Тип памяти | MLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | середнє: 2.5 Вт: максимум: 5.0 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 34 373 ₴




