
Накопичувач SSD Samsung M.2 4TB PCIe 5.0 9100PRO (MZ-VAP4T0BW)
31 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37567
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Samsung 9100 PRO 4TB — це надшвидкий SSD нового покоління з інтерфейсом PCIe 5.0, який забезпечує неймовірну швидкість читання до 14 700 МБ/с і запису до 13 300 МБ/с. Завдяки високій продуктивності та надійності, цей накопичувач ідеально підходить для геймерів, творців контенту та професіоналів, які працюють з великими обсягами даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Скорость записи | 13400 Мб/сек |
| Скорость считывания | 14800 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 1 850 000/2 600 000 |
| TBW (ресурс записів) | 600 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин час |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Контроллер | немає даних |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 4 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | Samsung 9100 Pro |
| Споживання енергії | до 7.6 Вт |
| Тип памяти | V-NAND TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | максимум: 7.6 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 31 320 ₴




