
Телевізор 55" Hisense 55E7NQ, Black, QLED, 3840х2160, 60 Гц, Smart TV, 2xUSB, Vesa (20013128)
28 517 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37614
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключові особливості телевізора Hisense 55E7NQ
- Технологія кольору Quantum Dot. Отримайте справжню візуальну насолоду з функцією квантових точок Quantum Dot Color. Кожен кадр насичений кольорами, яскравий, реалістичний, а всі кольори — від найнепомітніших до найяскравіших — вирізняються.
- Dolby Vision. Завдяки нашому натхненному кінематографічними технологіями комплексному рішенню HDR, зокрема із 4K HDR Immersive і Dolby Vision™, яскраві ділянки стають у 40 разів яскравішими, а темні вдесятеро темнішими, порівнюючи зі стандартним зображенням, що гарантує вам дивовижну яскравість, насиченіші кольори, глибоку контрастність і живі, реалістичні зображення.
- Dolby Atmos. Технологія Dolby Atmos забезпечує
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Тип телевизора | Qled |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x400 |
| Вага без підставки | 11.1 кг |
| Вага з підставкою | 11.3 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1234х716х81 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 1234х768х274 мм |
| Діагональ екрана | 55" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 62 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Контрастность | 166.66736 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Операционная система | Vidaa U |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Тип | QLED |
| Цвет рамки | Черный |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 28 517 ₴





