Стильний безрамковий дизайн:
ТБ об’єднав у собі компактність, стиль і функціональність. Чорний безрамковий корпус та стійкі металеві ніжки додають легкості та елегантності зовнішньому вигляду цього телевізора, що робить його ідеальним доповненням до вашого інтер’єру.
Живописне зображення:
Завдяки Direct LED підсвічуванню та функціям Super Contrast Control, Max Vivid, та Ultra Clear Ви отримаєте глибокий контраст, насиченість кольорів та чітке зображення. Режими Low Blue Light та Adaptive Luma Control забезпечують комфорт навіть при тривалому перегляді, а PC Mode дозволяє використовувати телевізор як монітор.
Апаратна частина:
Модель має підтримку Bluetooth 5.1 та Wi-Fi 5G для безперебійного підключення до інтернету та інших пристроїв, а також сучасний процесор, що гарантує швидку роботу без зависань.
Вбудовані тюнери DVB-T, DVB-T2, DVB-C та CI слот стануть у нагоді при налаштуванні телевізійних каналів.
Аудіо високого рівня:
Dolby Audio у поєднанні з функціями Auto Volume Control та SRC роблять звук чітким та гучним.
2 динаміки потужністю по 5 Вт подарують неймовірний звуковий досвід при перегляді якісного контенту.
Сучасне ПЗ:
Вбудований Google Assistant для голосового керування – спосіб легкої взаємодії з телевізором. Підтримка Chromecast і DLNA надає доступ до комунікації з іншими пристроями, Game Mode розширює можливості розваг, а Google Home робить телевізор частиною домашньої смарт сім’ї.
Додаткові переваги:
На окрему увагу заслуговує оновлене KIVI Media зі спеціальними добірками корисних додатків, ігор та розширень. Ексклюзивні пропозиції від партнерів у розділі KIVI Media Benefits дозволять вам відчути себе членом клубу обраних та отримати практичну вигоду. Стане в нагоді і подарунок від KIVI у вигляді значної кількості бонусів, який можна отримати завдяки реєстрації в додатку. А KIVI Media Extensions зроблять ваш телевізор незамінним помічником у створенні настрою та затишної атмосфери у вашому будинку.
Доступність популярних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime та ін., збільшать спектр відео контенту.
Безпека та гарантія:
Дана модель має можливість кріплення на кронштейн для зручності та оптимізації простору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Тип телевизора | LED |
| Изображение | |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 100 х 100 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 2.5 кг |
| Вага з підставкою | 2.5 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Відстань між ніжками | 516 мм |
| Голосове керування | немає |
| Диагональ экрана | 24" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 10000:1 |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | Quad core |
| Поддержка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разрешение экрана | HD (1366х768) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 550x322x60 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 550x365x176 мм |
| Технология дисплея | LED |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Энергопотребление | 36 Вт |
| Яркость | немає даних |
| відео | PAL B\G, PAL I, PAL D\K, SECAM B\G, SECAM D\K, NTSC |
Информация для заказа
- Цена: 6 631 ₴










