
Телевізор 32" OzoneHD 32HSN93T2, 1366х768, 60 Гц, Smart TV, Android 12.0, DVB-T2/C, 2xHDMI, 2xUSB, 1xзовнішня
5 122 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37617
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телевізор OzoneHD 32HSN93T2 — це компактна модель з широкими можливостями. Він має 32-дюймовий екран, роздільну здатність HD Ready (1366 × 768) та потужний 4-ядерний процесор, що допомагає відтворювати високоякісне деталізоване зображення. Його елегантний дизайн, виконаний у класичному чорному кольорі, легко вписується в будь-який інтер'єр і гармонійно поєднується зі стилем обраної вами кімнати.

Характеристики OzoneHD 32HSN93T2
- Модель 32HSN93T2 вироблена на базі рідкокристалічної матриці типу VA. VA-панель дарує неймовірно чітке та насичене зображення, відтворюючи кожну деталь з реалістичною точністю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OzoneHD |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Изображение | |
| Время отклика | 7 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 100 х 100 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 4.3 кг |
| Вага з підставкою | 4.5 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Диагональ экрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 62.50069 |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разрешение экрана | HD (1366х768) |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 715x425х60 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 715x465х200 мм |
| Технология дисплея | LED |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Угол обзора | немає даних |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Энергопотребление | 45 Вт |
| Яркость | 200 кд/м2 |
| відео | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 5 122 ₴










