
Телевізор 32" Sumato 32HTS03, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV, DVB-T2/C, HDMI, USB, VESA 200x100
5 361 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37618
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телевізор Sumato 32HTS03 з діагоналлю 32" та роздільною здатністю HD (1366 × 768) чудово підходить для розміщення у вітальні невеликої квартири. Він транслює якісне зображення з оптимальною передачею кольору і реалістично промальованими деталями. Завдяки своєму лаконічному дизайну, виконаному в класичному чорному кольорі, телевізор вдало вписується в будь-який інтер’єр.

Характеристики Sumato 32HTS03
- Модель 32HTS03 вироблена на базі рідкокристалічної матриці TFT, яка забезпечує стабільно якісне відтворення контенту і дарує барвисту картинку незалежно від ракурсу споглядання.
- Показник розгортки екрана в 60 Гц є стандартним для багать
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sumato |
| Операционная система | Android TV |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Вага без підставки | 3.6 кг |
| Вага з підставкою | 3.75 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 730x434x85 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 730x470x225 мм |
| Діагональ екрана | 32" |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 8 Вт |
| Разрешение | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Цвет рамки | Черный |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 361 ₴






