
Телевізор 42" Sumato 42FTS03, LED, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV, DVB-T2/C, HDMI, USB, VESA 200x100
9 098 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37621
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Sumato 42FTS03 — 42-дюймовий телевізор з роздільною здатністю екрана Full HD (1920 × 1080). Модель якісно та безперебійно транслює контент і чудово підходить до будь-якого інтер’єра завдяки своєму лаконічному дизайну, виконаному у чорному кольорі.

Характеристики Sumato 42FTS03
- Телевізор обладнаний рідкокристалічною матрицею з широкими кутами огляду в 178°. Така панель дарує стабільно якісне зображення з будь-якого місця споглядання.
- Частота оновлення екрана складає 60 Гц і забезпечує плавну візуалізацію динамічного контенту.
- Вбудований
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sumato |
| Операционная система | Android TV |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Вага без підставки | 6.1 кг |
| Вага з підставкою | 6.2 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 953x539x80 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 953x572x185 мм |
| Діагональ екрана | 42" |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цвет рамки | Черный |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 9 098 ₴






