
Телевізор 43" Liberton LTV-43U01AT UltraHD 3840x2160 60Hz, Smart TV, DVB-T2, HDMI, USB, VESA 200x200
10 502 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37641
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безрамковий телевізор Liberton LTV-43U01AT з діагоналлю 43" та роздільною здатністю 4К Ultra HD (3840 × 2160) відкриває перед вами безмежні можливості для захопливого перегляду разом з рідними та друзями. Він відтворює неймовірно чітке, барвисте та деталізоване зображення, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим контентом. Прилад має багато додаткових функцій, які спрощують керування та забезпечують комфорт під час експлуатації.

Характеристики Liberton LTV-43U01AT
- Телевізор обладнано рідкокристалічною панеллю з частотою оновлення 60 Гц. Така система надає досить плавну візуалізацію, ефективно усуваючи можливі артефакти відтворення, такі як розриви кадрів і затримки у відображенні карт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Операционная система | Android TV |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x200 |
| Вага з підставкою | 7.7 кг |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 963 x 561 x 82 мм |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Особенности | безрамковий |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Тип | LED |
| Цвет рамки | Черный |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 10 502 ₴



