
Холодильник Gorenje NRK6202ES4
22 356 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN38422
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумна система підтримує постійну температуру в холодильнику незалежно від того, як часто ви відкриваєте дверцята. Вона безперервно стежить і аналізує, як і коли ви користуєтеся холодильником, а також управляє температурою, щоб зберегти свіжість продуктів і знизити споживання електроенергії.
Об’ємний контейнер допомагає зберегти поживні речовини і свіжість овочів і фруктів, а знижена температура збільшує термін їх зберігання.
Завдяки інноваційній конструкції і гладкому внутрішньому покриттю холодильники Gorenje GardenFresh надзвичайно легко чистити, щоб гарантувати корисність і безпеку продуктів.
Іонізатор IonAir створює усередині приладу негативно заряджені іони, які рівномірно розподіляються по всьому холодильному відділенню за допомогою нової системи вентиляції MultiFlow 360°C. Повітря, збагачене аніонами, зберігає смак продуктів і видаляє неприємні запахи.
Можливість відкривати дверцята під прямим кутом означає, що всі полки і контейнери можна повністю висувати. Це рішення дозволяє встановлювати холодильники біля стіни, поряд з кухонними меблями або іншими приладами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип управления | Электронное |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 17 час |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Суперзаморозка | Да |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 62 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 200x60x59.2 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 331 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 5 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 96 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 235 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Серебристый |
| Энергопотребление | 0,68 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 22 356 ₴










