
Холодильник Gorenje RF4142PW4
12 408 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN38434
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Найвища енергоефективність
Холодильники Gorenje вирізняються високою енергоефективністю. Відмінна теплоізоляція та ущільнення дверей, інверторний компресор, електронне або механічне керування ефективно знижують енергоспоживання. Холодильники з рейтингом енергоефективності A++ споживають приблизно на 40 % менше електроенергії, ніж холодильники класу A.
Добре організоване та ефективне освітлення
Економічне світлодіодне освітлення у вигляді стрічки вирізняється високою енергоефективністю, значно більшим терміном служби та меншим споживанням енергії.
Практичне зберігання яєць
Практична підставка для яєць, яку легко очищати, завжди під рукою.
Економте гроші
Прилади, яким 15 років і більше, споживають утричі більше енергії, ніж нові. Нові моделі Gorenje мають чудову теплоізоляцію, поліпшені дверні ущільнювачі, найкращі компоненти системи охолодження та електронне регулювання, яке зводить споживання енергії до мінімуму.
Свіжі, як із саду
Місткий ящик CrispZone призначений для збереження поживних речовин і подовження свіжості ваших овочів і фруктів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 2 кг/сутки |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 22 години |
| Входить до комплекту | інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 143.6х55х54.2 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 3 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 205 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | N/ST |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт. |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 41 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 164 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | немає |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | 0,46 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 12 408 ₴




