
Холодильник Gorenje з верxн. мороз., 144x55x55, A++, ST, сірий (RF414EPS4)
11 296 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN38435
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цей комбінований холодильник з верхньою морозильною камерою вражає своїм стильним сірим дизайном, який додасть вашій кухні сучасного вигляду. Завдяки своєму енергетичному класу А++, він допоможе вам заощадити на рахунках за електроенергію. А ще він тихий, з рівнем шуму всього 40 дБ, тому ви можете насолоджуватися спокоєм на своїй кухні. RF414EPS4 - це не просто холодильник, це втілення комфорту та стилю у вашому домі!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 2 кг/сутки |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 22 години |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 143.6х55х54.2 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 3 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 205 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свежести | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | N/ST |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 3 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт. |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 41 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 165 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Стартова потужність | 85 Вт |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Серый |
| Энергопотребление | 0,46 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 11 296 ₴


