
Шліфмашина кутова акумуляторна Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 125мм 18В 2х5.5Аг 2800-10000об·хв (613057660)
20 157 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39456
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безщіткова акумуляторна кутова шліфувальна машина нового покоління.Потужність як у мережевого інструмента на 1100 Вт завдяки збільшеній на 40 % потужності. Безщітковий двигун, що не потребує технічного обслуговування, з найвищим коефіцієнтом корисної дії і максимальною зручністю. Можливість налаштування частоти обертання регулювальним колесом для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається незмінною під навантаженням. Швидка система гальмування забезпечує максимальний захист користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 1.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 125 мм мм |
| Источник питания | акумулятор |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 10000 |
| Напряжение | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
Информация для заказа
- Цена: 20 157 ₴









