
Шліфмашина кутова акумуляторна GRAPHITE Energy+ 18В 125 мм 18В 9200об·хв 2.28кг без АКБ та ЗП (58GE142)
2 541 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39466
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GRAPHITE 58GE142 — це високоякісний інструмент, призначений для різання, шліфування та зачистки різних матеріалів. Вона оснащена безщітковим двигуном, що забезпечує тривалий термін служби та високу ефективність роботи. Ця шліфувальна машина є частиною серії інструментів GRAPHITE Energy+, що дозволяє використовувати один акумулятор для різних пристроїв цієї лінійки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Вес | 2.28 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 125 мм мм |
| Источник питания | акумулятор |
| Напряжение | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
Информация для заказа
- Цена: 2 541 ₴










