
Шліфмашина кутова SKIL 9791 AB 230мм 2200Вт 6600об·хв VRS+ плав. пуск 6.17кг (AG1E9791AB)
4 360 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39475
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
SKIL 9791 – надзвичайно потужна кутова шліфувальна машина, сумісна з дисками діаметром 230 мм. Завдяки двигуну потужністю 2200 Вт цей інструмент ідеально пристосований до найважчих завдань різання, шліфування та видалення іржі. Чудовою інновацією є «VRS+» від SKIL, система зменшення вібрації, яка є кращою порівняно з традиційними системами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Вес | 6.17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 230 мм мм |
| Источник питания | мережа |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 2.2 кВт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
Информация для заказа
- Цена: 4 360 ₴










