Знищувач документів офісної серії.
Перехресна різка, 5-й рівень секретності, розмір фрагментів 3х9 мм.
Знищує одночасно до 10 аркушів паперу.
Приймає документи, скріплені скобами або скріпками.
Можливість знищення пластикових карток.
Автоматичний старт і стоп, реверс.
Об’єм кошика для відходів 23 л.
На панелі відображаються індикатори роботи шредера:
-живлення,
-відкриті дверцята,
-перегрів двигуна.
Вбудований індикатор синього кольору, що підсвічує оглядове вікно.
Термозахист двигуна від перегріву.
Для зручності переміщення оснащений колесами.
ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Цвет | Синий |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне подавання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Вес | немає даних кг |
| Вместимость корзины | 23 л |
| Габарити | 345х239х523мм |
| Дисплей | немає |
| Знищення компакт-дисків | немає |
| Знищення паперу | є |
| Знищення платіжних карток | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 10 листів |
| Мощность | немає даних Вт |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 3х9 мм |
| Рівень безпеки | 5 |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень шума | немає даних |
| Формат | А4+ |
| Швидкість знищення | немає даних |
| Ширина гнізда подачі | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 848 ₴





