Fellowes 60Cs стильний і безпечний шредер для 1-3 користувачів з рекомендованим навантаженням до 100 аркушів в день. Приходить на заміну популярній моделі DS-1. Перехресна різка на фрагменти розміром 4х40 мм забезпечує P-4 рівень секретності по DIN 66399.
Застосовувані технології Fellowes:
SafeSense - автоматична зупинка шредера при випадковому контакті рук з зоною подачі паперу. Як тільки рука людини випадково стосується області подачі документа - шредер моментально зупиняється. Робота шредера автоматично продовжиться, якщо прибрати руку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fellowes |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне подавання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Вместимость корзины | 22 л |
| Габарити | 407х233х371 мм |
| Дисплей | немає |
| Знищення компакт-дисків | немає |
| Знищення паперу | є |
| Знищення платіжних карток | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 10 листів |
| Мощность | немає даних Вт |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х40 мм |
| Рівень безпеки | 4 |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Формат | А4+ |
| Швидкість знищення | 4 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 676 ₴





