
Знищувач документів Fellowes 10M (F.U4630601)
8 695 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39492
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Знищувач паперу Fellowes 10M - компактний персональний шредер для використання в невеликому офісі 1 людиною
Система захисту SafetyLock запобігає випадковому ввімкненню пристрою
Автоматична зупинка при відкритих дверцятах, знятому кошику, знятій голівці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fellowes |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне подавання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Вместимость корзины | 19 л |
| Габарити | 500х345х250 мм |
| Дисплей | немає |
| Знищення компакт-дисків | немає |
| Знищення паперу | є |
| Знищення платіжних карток | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 10 листів |
| Мощность | немає даних Вт |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 2х12 мм |
| Рівень безпеки | 5 |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Формат | А4+ |
| Швидкість знищення | 2.74 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 695 ₴






