
Універсальний монопод/ штатив для смартфонів фотокамер Hama GoPro "Multi 4in1" 20-90 см чорний (00004601)
1 112 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39496
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чотири функції в одному штативі. Цей універсальний штатив-монопод для тих, хто любить бути в дорозі. Будь то захоплюючий екшн, знятий за допомогою GoPro, ідеальна фотографія Селфі, фотозйомка на смартфон, або фотографія на цифрову камеру - з цим штативом у вас є все, що потрібно для кращих результатів. Може використовуватися як настільний, ручний і дорожній штатив.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Вес | 0.185 кг |
| Тип | Монопод |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Галузь застосування | для фотокамер, для відеокамер/GoPro, для смартфонів |
| Гвинт під штативне гніздо | 1/4" |
| Конструкция | трипод, монопод |
| Максимальная высота | 90 см |
| Матеріал корпусу (ніжок) | алюміній |
| Минимальная высота | 20 см |
| Установка | для підлоги, настільний, ручний |
Информация для заказа
- Цена: 1 112 ₴










