
Шурупокрут-дриль акумуляторний Зеніт Профі ЗПША-12/20 DFR 12В 2х2А·год 25Нм 350·1500об·хв 1кг (853781)
1 342 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39503
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний шуруповерт Зеніт Профі ЗПША-12/20 DFR – компактний і надійний інструмент для широкого спектру монтажних та ремонтних робіт. Він оснащений 12V літій-іонним акумулятором, що забезпечує достатню потужність та тривалий час роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2000 мАч |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | колекторний двигун постійного струму, 25+1 ступінь обертального моменту |
| Напряжение | 12 В |
| Скорость вращения | 1500 об/хв /(0-350/0-1500 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 1 342 ₴





