
Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-12/2 DFR 12В 2х2А·год 20Нм 350·1500об·хв (853784)
1 834 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39505
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний шуруповерт Tekhmann TCD-12/2 DFR — це компактний і зручний інструмент для побутових і професійних робіт. Працює на 12V літій-іонному акумуляторі, що забезпечує надійність і тривалу автономну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2000 мАч |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | 18+1 ступенів крутного моменту |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1350 об/хв /(0-350/0-1350 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 1 834 ₴





