
Шурупокрут-дриль Зеніт ЗПШ-550/2 Профі 550Вт 29Нм 350·1100об·хв (853789)
909 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39508
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електричний шуруповерт Зеніт Профі ЗПШ-550/2 – це надійний інструмент для побутових і професійних робіт, який працює від мережі, забезпечуючи стабільну потужність у 550 Вт. Оснащений двошвидкісним редуктором, шуруповерт дозволяє оптимально налаштувати швидкість для роботи з різними матеріалами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, клас виробу: ІІ, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією, 19+1 ступенів крутного моменту |
| Напряжение | 220 В |
| Питание | від мережі |
| Скорость вращения | 1100 об/хв /(0-350/0-1100 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 909 ₴




