
Шурупокрут-дриль Зеніт ЗПШ-600 S2 Профі 600Вт 29Нм 450·1700об·хв (853790)
935 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39509
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електричний шуруповерт Зеніт Профі ЗПШ-600 S2 – це надійний інструмент потужністю 600 Вт, відмінний для професійних та побутових робіт. Він забезпечує високу силу обертання і регулювання швидкості, що дозволяє легко працювати з різними матеріалами й кріпленнями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /– 10 мм |
| Ключові особливості | клас виробу: ІІ, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією, 21+1 ступенів крутного моменту |
| Напряжение | 220 В |
| Питание | від мережі |
| Скорость вращения | 1700 об/хв /(0-450/0-1700 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 935 ₴




