
Шурупокрут-дриль Зеніт ЗПШ-650/2 Профі 650Вт 29Нм 500·1900об·хв (853792)
1 009 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39510
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електричний шуруповерт Зеніт Профі ЗПШ-650/2 – це продуктивний інструмент потужністю 650 Вт, призначений для професійного та побутового використання. Завдяки двошвидкісному редуктору, шуруповерт дозволяє точно налаштовувати швидкість для роботи з різними матеріалами, забезпечуючи точність і зручність у монтажі та свердлінні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | клас виробу: ІІ, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією, 21+1 ступенів крутного моменту |
| Напряжение | 220 В |
| Питание | від мережі |
| Скорость вращения | 1900 об/хв /(0-500/0-1900 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 1 009 ₴






