
Шурупокрут-дриль акумуляторний Зеніт Профі ЗПША-12/15 DFR/B 12В 2х1.5А·год 25Нм 350·1500об·хв 1кг (853794)
1 089 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39512
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний шуруповерт Зеніт Профі ЗПША-12/15 DFR/B – це компактний та зручний інструмент для побутових і професійних робіт. Працює на 12V акумуляторі, забезпечуючи тривалий час роботи без підзарядки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.05 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1500 мАч |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | колекторний двигун постійного струму, 18+1 ступенів крутного моменту |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1500 об/хв /(0-350/0-1500 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 1 089 ₴






