
Гайковерт ударний акумуляторний Tekhmann TIW-610/i20 BS 20В 2400об·хв 610Нм 1.92кг без АКБ та ЗП (873412)
3 756 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39513
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гайковерт ударний акумуляторний Tekhmann TIW-610/i20 BS – це потужний та надійний інструмент, розроблений для професійного використання в умовах інтенсивних робіт. Оснащений високоефективним безщітковим двигуном, цей гайковерт забезпечує тривалий час роботи від акумулятора та високу продуктивність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 1.92 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Напряжение | 20 В |
| Скорость вращения | 2400 об/хв |
| Тип | гайковерт ударний |
Информация для заказа
- Цена: 3 756 ₴


