
Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo SB 18 18В 2х2А·год 24·48Нм 0-450·0-1600об·хв (602245560)
6 998 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39515
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Легкий, компактний акумуляторний ударний дриль надзвичайно укороченої конструкції для універсального використання. Функція ударного свердління для кам'яної кладки. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені й відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч. З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання. Багато марок, одна акумуляторна система. Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вес | 0.92 кг /без акумуляторного блока кг |
| Діаметр патрона | 1 мм /- 10 |
| Ключові особливості | реверс |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Power |
| Скорость вращения | 1600 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 6 998 ₴

