
Гайковерт ударний акумуляторний Milwaukee M18 FHIW2F12-502X 18В АКБ 2х5Аг 2034Нм 1/2" ЗП (4933492783)
25 073 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39521
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ударний гайковерт з високим крутним моментом, з'єднання 1/2 дюйма, Milwaukee 4933492783. Велика потужність: ударний гайковерт з високим моментом, що крутить, M18 FUEL забезпечує момент затягування 1491 Нм і момент відгвинчування 2034 Нм у дійсно компактному інструменті довжиною всього 193 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вес | 3.4 кг /(з батареєю M18 B5) кг |
| Ключові особливості | максимальний діаметр болта: M36 |
| Напряжение | 18 В |
| Скорость вращения | 2000 об/хв /(0–700/0–1300/0–2000/0–2000 об/хв) |
| Тип | гайковерт ударний |
| Тип патрона | квадрат/(1/2" з фрикційним кільцем) |
Информация для заказа
- Цена: 25 073 ₴









