
Гвинтоверт ударний акумуляторний Milwaukee M18 BLIDRC-402C 18В АКБ 2х4Аг 190Нм ЗП M12-18C (4933499457)
15 583 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39524
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гвинтоверт ударний акумуляторний безщітковий Milwaukee M18 BLIDRC-402C – це високопродуктивний інструмент, розроблений для професіоналів, які цінують потужність, компактність та надійність. Довжина лише 112 мм дозволяє працювати у важкодоступних місцях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Тип | Винтоверт |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 а/год |
| Вес | 0.8 кг /(без акумулятора), 1.3 кг (з акумулятором M18 B4) кг |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Напряжение | 18 В |
| Скорость вращения | 3600 об/хв |
| Тип патрона | шестигранник/1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 15 583 ₴







