
Шурупокрут-дриль GRAPHITE Energy + 18В 28·44Нм 0-350·1250об·хв без АКБ та ЗП (58G000)
1 297 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39534
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двошвидкісний дриль-шрубоверт GRAPHITE, сумісний з акумуляторами 18 В, Li-Ion, GRAPHITE Energy+. Електроінструмент характеризується плавним регулюванням швидкості обертання і обладнаний перемикачем напрямку обертання (реверсу). Самозатискний патрон дозволяє використовувати робочий інструмент із хвостовиком діаметром 0,8-10 мм. Максимальна швидкість обертання шпинделя на першій передачі складає 350, на другій 1250 обертів на хвилину. Максимальний момент обертання складає 28 Нм (м’яке загвинчування) / 44 Нм (жорстке) та допускає регулювання завдяки 19-ступеневій муфті зчеплення з додатковою функцією свердління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | гальмо двигуна, Ергономічна рукоятка, 19-ступінчаста муфта з додатковою опцією свердління |
| Напряжение | 18 В |
| Скорость вращения | 1250 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | самозажимний патрон |
Информация для заказа
- Цена: 1 297 ₴



