
Шурупокрут-дриль акумуляторний GRAPHITE Energy+ 18В 1х2А·год 44Нм 0-350·0-1250об·хв ЗП (58G000-SET1)
2 722 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39535
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний дриль-шуруповерт GRAPHITE Energy+ 58G000-SET1 — це універсальний інструмент, призначений для свердління отворів у дереві, металі та пластику, а також для загвинчування та відгвинчування шурупів. Завдяки своїй компактності та легкості, він підходить як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /– 10 мм |
| Ключові особливості | Ергономічна рукоятка, світлодіодне підсвічування, 19 ступенів регулювання крутного моменту |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1250 об/хв /(перша передача: 0–350 об/хв. друга передача: 0–1250 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 2 722 ₴










