
Гвинтоверт ударний акумуляторний GRAPHITE Energy + 18В 0-2200об·хв 180Нм 1/4" без АКБ та ЗП (58G012)
2 028 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39537
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гайковерт GRAPHITE, що працює з акумуляторними батареями 18 В Li-Ion GRAPHITE Energy +. Електроінструмент призначений для відгвинчування і закручування шурупів і гвинтів в деревину, метал і пластмасу. Дозволяє працювати з великою частотою обертання (до 2200 об/хв.), А також забезпечує високий крутний момент (180 Нм). Крутний момент генерується в формі миттєвого тангенціального удару, тому вплив електроінструменту на руки оператора в процесі роботи невеликий. Патрон 6,35 мм (1/4") призначений для роботи з найбільш популярним типом змінних наконечників/бітів. Електроінструмент оснащений двигуном з електричним гальмом, що дозволяє швидко зупиняти шпиндель, а також світлодіодом для підсвічування робочого місця. Ергономічна форма рукоятки і оптимізована повна довжина гайковерта забезпечують ефективну роботу в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 6.35 мм /1/4" |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування/робочого місця, регулюванням обертів/плавна |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 185 x 225 |
| Скорость вращения | 2200 об/хв |
| Тип | шурупокрути |
Информация для заказа
- Цена: 2 028 ₴




