
Шурупокрут-дриль акумуляторний GRAPHITE Energy+ 18В безщітковий 58Нм без АКБ та ЗП (58G020)
4 010 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39538
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт GRAPHITE 58G020 — це високоякісний інструмент, призначений для свердління, свердління з ударом та загвинчування в різних матеріалах, таких як дерево, метал та цегла. Завдяки безщітковому двигуну та ергономічному дизайну, цей інструмент забезпечує ефективну та комфортну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 2 мм /- 13 мм |
| Ключові особливості | гальмо двигуна, світлодіодне підсвічування, клас захисту III, 16 ступенів регулювання крутного моменту |
| Напряжение | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 200 x 80 x 205 |
| Скорость вращения | 1700 об/хв /(перша передача: 0–500 об/хв. друга передача: 0–1700 об/хв) |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 4 010 ₴










