
Гайковерт ударний GRAPHITE Energy+ 18В безщітковий 2700об·хв 200Нм 3 швидкості без АКБ та ЗП (58G024)
3 749 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39540
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужний шуруповерт, який працює з літій-іонними акумуляторами GRAPHITE Energy+ 18V. Підходить для загвинчування і вигвинчування шурупів і болтів в деревині, металі, пластмасі. Інструмент оснащений гальмом електродвигуна для швидкої зупинки шпинделя і світлодіодним ліхтарем для освітлення робочої зони. Ергономічна форма рукоятки і оптимізована загальна довжина викрутки дозволяють ефективно працювати в будь-яких умовах. Цей ударний гайковерт є надійним вибором для професіоналів та домашніх майстрів, які шукають потужний та компактний інструмент для виконання широкого спектру завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1146 кг кг |
| Ключові особливості | клас захисту III |
| Напряжение | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 200 x 80 x 150 |
| Скорость вращения | 2700 об/хв |
| Тип | Гайковерт |
| Тип патрона | шестигранник/1/4" (6.35 мм) |
Информация для заказа
- Цена: 3 749 ₴










